Czy pamiętasz czas huśtania się wysoko do nieba i marzeń o lataniu? Albo zjeżdżanie na zjeżdżalni, w pogoni za kolegą z podwórka? Wielu z nas czule wspomina czasy, kiedy życie kręciło się wokół placu zabaw.

czytaj więcej ...

Wizyta na placu zabaw to więcej niż zabawa. Pozwala dzieciom ćwiczyć swoje ciała, mózgi i umiejętności społeczne. Daje im również szansę na swobodną zabawę, która jest ważna dla zdrowego rozwoju. Jednak ich bezpieczeństwo jest najważniejsze. Warto się upewnić, że sprzęt do zabawy jest bezpieczny.

czytaj więcej ...

Otwarta Strefa Aktywności w Jaroszowcu (Gmina Klucze) to miejsce rekreacyjne z placem zabaw, siłownią plenerową oraz strefą relaksu.

czytaj więcej ...

"Budowa placu zabaw przy Przedszkolu Samorządowym nr 5 w Wieliczce" w ramach Realizacji projektu "Czas zapisać dziecko do przedszkola"(Gmina Wieliczka)

czytaj więcej ...

Budowa obiektów małej architektury służących rekreacji codziennej obejmująca dostawę urządzeń, ich montaż, wykonanie nawierzchni bezpiecznej oraz zagospodarowanie terenu w miejscowości Bogucice.

czytaj więcej ...

Budowa placu zabaw wraz z terenem rekreacyjnym i infrastrukturą towarzyszącą w Podstolicach (Gmina Wieliczka)

czytaj więcej ...

Zagospodarowanie przestrzeni publicznej poprzez przebudowę placu zabaw w miejscowości Baczków.

czytaj więcej ...

Dwie Otwarte Strefy Aktywności powstały w Pcimiu - jedna tuż przy budynku szkoły podstawowej, druga na Działach w okolicach budynku OSP - przy szlaku turystycznym. Trzecia OSA powstała w Stróży, naprzeciwko budynku szkoły podstawowej, a czwarta w Trzebuni, przy budynku szkoły podstawowej.

czytaj więcej ...