Urządzenia sprawnościowe

O rozwój fizyczny dzieci należy dbać od najmłodszych lat. Oferowane przez nas urządzenia sprawnościowe wykonane z drewna i metalu pomagają w rozwijaniu zdolności ruchowych oraz utrzymywaniu równowagi poprzez zabawę. Nasz asortyment obejmuje: płotki, grzybki, równoważnie, drążki oraz zestawy, np. ze ścianką wspinaczkową, drabinkami czy linami. Urządzenia o charakterze sprawnościowym z logo Kora wyróżniają się jakością, trwałością i odpornością oraz maksymalnym poziomem bezpieczeństwa. Poznaj ofertę urządzeń i spraw radość dzieciom, wybierając nasze rozwiązania na plac zabaw.

Wyświetla od 1 do 54 z 54 produktów

Plac zabaw o charakterze sprawnościowym

Urządzenia oraz zestawy sprawnościowe tworzone przez naszą firmę to produkty bezpieczne, solidne, wykonane z najwyższą starannością, atrakcyjne wizualnie oraz stanowiące niemałe wyzwanie dla najmłodszych użytkowników. Stawiamy na wszechstronny rozwój dzieci - rozwijają tężyznę fizyczną, zdolność koordynacji ruchowej, spostrzegawczość, zręczność, a także umożliwiają zabawę w grupie. Drabinki, liny, ściany wspinaczkowe, barierki, trapy, tory przeszkód najlepiej pokonywać wraz z przyjaciółmi z placu zabaw. Pozwalają wzmacniać mięśnie rąk, np. przez podciąganie lub wykształcić równowagę (na kładce). Nasze urządzenia sprawnościowe zapewniają świetną rozrywkę dla dzieci na świeżym powietrzu.

Urządzenia sprawnościowe na place zabaw - oferta

Nasza oferta obejmuje:

  • drabinki,
  • poręcze gimnastyczne,
  • drążki,
  • przeplotnie,
  • grzybki,
  • równoważnie,
  • linaria,
  • wieloelementowe zestawy ze ściankami wspinaczkowymi, linami, drabinkami, pajęczynami, rączkami do zwisów.

To uniwersalne konstrukcje, które mogą być użytkowane, tak przez najmłodsze dzieci, jak i te nieco starsze. W zależności od umiejętności można dopasowywać sposób ich wykorzystania przez dzieci. W zestawach zastosowano po kilka elementów na małej powierzchni, co sprawia, że urządzenia o charakterze sprawnościowym mogą stanowić kompletny plac zabaw nawet w niewielkim ogrodzie lub placu przed budynkiem. Są idealne do przedszkoli, żłobków, publicznych placów zabaw.

Urządzenia sprawnościowe dla dzieci - bezpieczeństwo przede wszystkim

Aby zabawa była w pełni beztroska, urządzenia, z których korzystają dzieci, muszą być w 100 % bezpieczne. Wykorzystywane przez nas materiały oraz technologie spełniają wszelkie rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Dbamy również o to, by plac wyposażony naszymi elementami był trwały i odporny na działanie czynników atmosferycznych. Deszcz, śnieg, różnica temperatur czy wiatr nie szkodzą malowanym oraz drewnianym powierzchniom. Poszczególne urządzenia są objęte wieloletnią gwarancją. Systematycznie poszerzamy naszą ofertę i wprowadzamy nowe wzory, by ciągle zaskakiwać i cieszyć najmłodszych. Zadbaj o sprawność dzieci i pozwól, by ją rozwijały w czasie zabawy. Sprawdź naszą ofertę, by wybrać najlepsze produkty. Zapewniamy doradztwo oraz wszelkie informacje na temat oferowanych urządzeń.